آخرین ارسال های تالار گفتمان

هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .
شهریور
10
1389

دانلود نسخه اصلی و رایگان اکانتینگ ibsng تحت لینوکس

2

دانلود نسخه  رایگان اکانتینگ ibsng تحت لینوکس

نرم افزار را از اینجا می توانید دانلود کنید

شهریور
8
1389

Cisco Packet Tracer

1

یک محیط شبیه سازی برای کسانی است که قصد طراحی شبکه، توپو لوژی، پیکربندی، بررسی مشکلات و … را دارند. کاربران میتوانند براحتی ابزارهای مورد نظر خود را در محیط شبیه سازی وارد نموده و توپولوژی مورد نظر خود را ایجاد کنند. آنگاه پس از پیکربندی شبکه ایجاد شده، میتوانند به بررسی، تحلیل و رفع مشکلات آن بپردازند.

انواع تکنولوژی ها و توپولوژی هایی که توسط این نرم افزار پشتیبانی می شود به این شرح هستند:
اتصالات: Con­sol ، Cross ، Straight ، سریال ، فیبر ، بی سیم و مودم
سوئیچ ها، مشتمل بر مشخصه های پورت ها، پایگاه داده VLAN ، VLANs و Trunk­ing
روترها، مشتمل بر ACLs ، VLSM ، NAT و PAT و DHCP
مسیریابی، مشتمل بر RIP 2 ، مسیرهای پیش فرض و استاتیک و load bal­anc­ing
ابرها، پل ها، هاب ها، access point ها، تکرار کننده ها ، رایانه های شخصی، سرور ها و چاپگرها
مشاهده جداول مسیریابی و سوئیچینگ و ایجاد پل، داده های OSI و وضعیت لینک
Ping ، Ping توسعه یافته و قابلیت tracer­oute
مدل سازی لایه های 1 ، 2 ، 3 و 4
حالت Chal­lenge برای هدایت بسته ها توسط دانشجویان بر اساس الگوریتم های ابزارها
Activ­ity Wizard ، برای تمرین طراحی، پیکربندی و رفع مشکلات در فعالیت ها

نرم افزار را می توانید از اینجا دانلود کنید

تیر
20
1389

نرم افزار Vmware Workstation

شاید شما نیز نام نرم افزارهای ایجاد کننده یک سیستم مجازی در سیستم را شنیده باشید. این نرم افزارها که در اصطلاح به Virtual Machine معروف می باشند ، توانایی ساخت یک کامپیوتر مجازی در سیستم عامل ویندوز را به شما می دهند و شما قادر خواهید بود تا به کمک این برنامه ها یک سیستم عامل دیگر را بر روی دستگاه های مجازی نصب نمایید و در واقع از 2 یا چند سیستم عامل به صورت همزمان استفاده نمایید. از معروفترین این برنامه می توان به Microsoft Virtual PC اشاره نمود. این نرم افزار به شما توانایی نصب سیستم عامل های مختلف را به شما می دهد. البته این نرم افزار در هنگام نسب سیستم عامل ویندوز بسیار قدرتمند می باشد و در هنگم نصب سیستم عامل های دیگر مانند Linux بسیاری از ضعف ها را در خود اشکار می نماید.

در ادامه مطلب با نرم افزاری قدرتمند در این زمینه اشنا می شوید که در دسته بهترین ها می باشد.

 

VMware Workstation نام نرم افزاری مشهور در زمینه ساخت هارد دیسک های مجازی و سیستم عامل های مجازی می باشد. به کمک این برنامه و محیط موجود در آن کاربر قادر به نصل هر نوع سیستم عاملی در آن می باشد. همچنین شما قادر خواهید بود تا با این نرم افزار علاوه بر استفاده همزمان از چند سیستم عامل از ویژگی مدیریت وظایف موجود در برنامه نیز برای سوئیچ نمودن مابین سیستم عامل های موجود در محیط مجازی استفاده نمود. استفاده از چنین محیط های مجازی دارای استفاده های مفید و فراوانی می باشد ، به عنوان مثال کاربری قصد دارد تا نرم افزاری را که به آن از نظر آلوده بودن به ویروس مشکوک است را استفاده نماید. چنین محیط مجازی برای این کار بسیار مناسب اند زیرا هیچ ارتبطی میان هارد اصلی سیستم و محیط مجازی نیست.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- قابلیت اجرای سیستم عامل های 64-bit

- قابلیت کنترل کلیه های پروسه های در حال اجرا

- قابلیت باز کردن وتبدیل فایل های برنامه های مشابه و اجرا نمودن آن ها . به عنوان مثال شما می تواید فایل اصلی نرم افزار virtual PC را که ویندوز را در آن نصب کرده اید در این برنامه وارد نموده و از آن استفاده کنید.

- قابلیت نمایش سیستم عامل قبل از اجرای آن

- پشتیبانی از سیستم عامل های Microsoft, Red Hat, SUSE, Ubuntu, Sun Solaris x86, FreeBSD  و ....

و بسیاری دیگر از امکانات

نرم افزار را می توانید از اینجا دانلود کنید

تیر
3
1389

نرم افزار Java(TM) Runtime Environment

جاوا یک زبان برنامه‌نویسی شئ‌گراست که شرکت سان مایکروسیستمز آن را ابداع کرده‌است. زبان جاوا شبیه به ++C است اما مدل شیءگرایی آسان‌تری دارد و از قابلیت‌های سطح پایین کمتری پشتیبانی می‌کند. یکی از قابلیت‌های اصلی جاوا این است که مدیریت حافظه را بطور خودکار انجام می‌دهد. ضریب اطمینان عملکرد برنامه‌های نوشته‌شده به این زبان بالا است و وابسته به سیستم عامل خاصی نیست، به عبارت دیگر می‌توان آن را روی هر رایانه با هر نوع سیستم عاملی اجرا کرد. برنامه‌های جاوا به صورت کدهای بیتی همگردانی (کامپایل) می‌شوند. که مانند کد ماشین هستند و به ویژه وابسته به سیستم عامل خاصی نمی باشند. “منبع: ویکی پدیا” جاوا یکی از برنامه هایی است که امروزه کاربران همانند FlashPlayer برای اجرای بسیاری از برنامه ها و … به آن نیازمندند. برای اجرای برنامه هایی که به زبان جاوا نوشته شده اند ، شما نیاز به نصب Java Runtime خواهید داشت. جاوا با تمامی پلتفرم های موجود سازگاری کامل داشته و به صورت رایگان به کاربران عرضه شده است.

نرم افزار را میتوانید از اینجا دانلود کنید .

خرداد
25
1389

آموزش TeamViewer

نرم افزار TeamViewer اجازه می دهد که افراد از راه دور و از طریق اینترنت بتوانند برای یکدیگر نرم افزار نصب کنند و بتوانند از طریق اینترنت بر روی کامپیوتر یکدیگر تغییراتی اعمال کنند.هدف از ارائه این نرم افزار افرادی هستند که در نصب نرم افزار ها مشکل دارند و بخش پشتیبانی دریاسافت به شرطی که کاربران دارای اینترنت ADSL باشند می تواند از راه دور اقدام به نصب نرم افزار برای آنان نماید.در زیر آموزش نصب این برنامه را در ادامه مطلب پیگیری نمایید.

آموزش مورد نظر را می توانید از اینجا دانلود کنید .

 نرم افزار را می توانید از اینجا دانلود کنید .

سایر صفحات : 1